Dobrej jakości fotel obrotowy stał się już dawno jednym z podstawowych elementów wyposażenia stanowiska do gier komputerowych. Jednak aktualnie fotele Akracing napotykają na coraz szersze zainteresowanie również ze strony innego rodzaju grup konsumentów. Ważnym obszarem zastosowania naszych krzeseł dosyć szybko stały się również biura polskich firm.

Który produkt Akracing najczęściej znajduje zastosowanie jako fotel biurowy? Wyposażenie wnętrz biurowych obarczone jest innymi zasadami, niż przestrzenie prywatne lub rekreacyjne, dlatego klienci komercyjni wybierają krzesła w nieco bardziej stonowanych barwach. Ciekawym przykładem są fotele biurowe z serii BM, a dokładniej modele BM-1280, BM-1281 oraz BM-1282. Karbowana ekologiczna skóra w barwach czarnej, brązowej lub srebrnej bardzo elegancko prezentuje się jako uzupełnienie biurka renomowanego profesjonalisty. Statystyki sprzedażowe wskazują, że najpopularniejszym fotelem biurowym zamawianym przez firmy w naszym sklepie jest obecnie brązowo-czarny BM-1280. Oczywiście nie tylko seria BM zawiera eleganckie koncepcje krzeseł obrotowych. Każda linia produktowa firmy Akracing prezentuje co najmniej kilka projektów foteli przeznaczonych do nowoczesnego biura. Seria ML przykuwa uwagę firm modelami ML-1177 (nowy fotel w ofercie), ML-1173 oraz ML-1176. Z kolei wśród krzeseł z serii NP do biura doskonale pasuje model Akracing NP-1180. Czarno-biały fotel ze skóry nigdy nie naruszy formalnego stylu takich przestrzeni. Jest to absolutna nowość w sklepie Akracing, która na polskim rynku pojawiła się wiosną 2015 roku.       

Rozważając zakup fotela Akracing (link) nie tylko gracze komputerowi, ale również firmy mogą liczyć na szeroką gamę różnorodnych produktów o odpowiednim designie, a ich liczba według zapowiedzi producenta nadal będzie się poszerzała. Nasz fotel to doskonała nagroda za ciężką pracę, a jednocześnie motywacja do kolejnych osiągnięć zawodowych. Ergonomiczna sylwetka każdego fotela naszej marki redukuje zmęczenie podczas wielogodzinnych sesji roboczych w biurze lub sali konferencyjnej.