Kobiety coraz więcej pracują, a współcześnie duża część z nich spędza całe dnie przed ekranem komputera, ponieważ tego właśnie wymaga od nich praca. Panie są aktywne zawodowo w różnych branżach, ale wspólnym mianownikiem nierzadko jest właśnie komputer, przy którym siedzą przez większość swojego zawodowego dnia.

W świecie, gdzie aktywność wirtualna zdominowała również kobiece życie, także po powrocie do domu zdarza nam się zasiadać przed komputerem w poszukiwaniu rozrywki i odpoczynku.  Taki styl życia wymaga znalezienia odpowiedniego fotela, dzięki któremu wygodny będzie zarówno długi dzień w pracy, jak również codzienna porcja relaksu przy komputerze. Kobiety jednak oprócz wygody, oczekują od fotela biurowego czegoś więcej. Tak jak i inne akcesoria powinien on odznaczać się doskonałym wyglądem, wpasowywać się w ogólną koncepcję i charakter pomieszczenia w którym zostanie umieszczony oraz odzwierciedlać temperament właścicielki. Akracing to fotele, które spełnią te oczekiwania, a ich wybór jest na tyle duży by każda kobieta, bez wyjątku mogła znaleźć optymalny fotel do komputera dla siebie.

Różne linie foteli oraz różnorodna kolorystyka dają możliwość użytkowania na co dzień fotela idealnego. Pierwszy z modeli, który z pewnością przypadnie do gustu kobietom to fotel AKRACING NP-1178. Już jego kształt zapowiada niebywałą wygodę. Wykonany został z ekologicznej skóry w kolorze czarnym, a pastelowe, różowe wstawki dodają mu eleganckiego, aczkolwiek subtelnego kobiecego charakteru. Dla tych z pań które wolą obicie z delikatniejszych tkanin godny polecenia jest fotel AKRACING NC-1181. To doskonale wyprofilowany czarny fotel z białymi wstawkami, którzy wygląda zdecydowanie i nowocześnie. Jego kolorystyka pozwoli dopasować go praktycznie do każdego kobiecego wnętrza. Dla pań  które preferują jednokolorowe fotele o bardzo prostej linii, najlepszym wyborem będzie AKRACING BM-1282. Ten fotel obity został w czarną ekologiczną skórą, która nie tylko doskonale i elegancko się prezentuje, ale jest także łatwa do utrzymania w czystości oraz odporna na ścieranie.

W zależności od preferencji można wybrać bardziej futurystyczny bądź bardziej minimalistyczny model. Cechą łączącą wszystkie fotele AKRACING jest ich wysoka jakość, atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania. Kobiety spędzające większą część swojego czasu przed komputerem powinny zadbać o swój kręgosłup oraz wygodę i wybrać jeden z polecanych foteli AKRACING. Nadają się one zarówno do biura jak i gabinetu znajdującego się w domu czy mieszkaniu. Gdziekolwiek staną doskonale wypełniają swoją funkcję, zapewniając bardziej komfortową pracę i pełniejszy wypoczynek.